Допоможіть розв'язати задачу !!!!.Константа дисоціації бромнуватисної кислоти ( HBrO) дорівнює

2,1*10^-9 . Обчисліть її ступінь дисоціації в 0,01М розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривко Сергей.

Ответ:

HBrO=H[+] + BrO[-]

Разбавление по Освальду для слабых электролитов

a=(Kd/Cm)^1/2

a=(2.1*10^-9/0.01)^1/2=0,000458 - 0,0458%