Приготуйте 40г 2% розчину оцтової кислоти. Скільки грам кислоти і води необхідно для цього.

СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Ответ:

Объяснение:

m=40 г

w=2% (0,02)

m(k)=mw

m(H₂O)=m(1-w)

m(k)=40*0,02=0,8 г

m(H₂O)=40*(1-0,02)=39,2 г