Обчислити масу солі, що міститься у 280г розчину, масова частка солі в якому становить 25%. даю

80 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапчук Настюша.

Відповідь:

m(р-ну)=280г

w=25%

m(солі)-?

m(солі)=m(р-еу)*w/100=289*20/100=56г

Пояснення:

Отвечает Memmedova Nezrin.

Ответ:

ВНИЗУ

Объяснение:

m(солі)=m(р-еу)*w/100

m=289*20/100=56г