Об’єм 8 г водню складає: а/89,6л, б/22,4л, в/5,6л, г/2,24л.


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:

вираховуємо V за формулою:

m/M=V/Vm(молярний об'єм)

V=m×Vm/M

V=8г × 22.4 / 2 =89.6 л

ответ:А