Обчисліть масу фосфор (V) оксиду, який можна добути спалюванням фосфору в кисні об'ємом 33.6 л

(н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Шмойлов Максим.

Ответ:

х 1,5

4P+5O2-->2P2O5

4 5

Объяснение:

n(O2)=33,6:22,4=1,5моль

×=1,5×4:5=1,2моль

m(P)=1,2×31=37,2г

m(O2)=n(O2)×M(O2)=1,5×32=48

m(P2O5)=37,2+48=85,2