Який об'єм кисню потрібний, щоб спалити 56 л в Кубі карбон (2) оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Дарья.

Ответ:

28 л

Объяснение:

Для початку знайдемо кількість моль речовини СО:

n = V / Vm = 56 / 22.4 = 2.5 моль

Напишемо рівняння реакції:

2СО + О2 = 2СО2

Знайдемо по пропорції к-сть моль О2:

2.5 / 2 = х / 1

Звідси х = 2.5 / 2 = 1.25

Знайдемо об'єм із формули к-сті речовини:

V = n × Vm = 1.25 × 22.4 = 28 л