Обчисліть об’єм бутану, під час горіння якого утворилося 10 л вуглекислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Степашко Віка.
Ответ:
n=V/Vm
n(CO2)=10/22,4= 0,44
V(C4H10)= 0,44×22,4=9,856
Не уверена

Объяснение: