Розв"язати задачу: коефіцієнт рочинності солі у воді становить 0,45. Скільки солі і скільки води

необхідно взяти для приготування 150 гр такого розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Вахніченко Марина.

Ответ:

Для розрахунку необхідно використати формулу:

маса розчину = маса речовини / (масовий відсоток речовини / 100)

Дано: маса розчину = 150 г

Коефіцієнт розчинності солі у воді = 0,45

Слід знайти масу солі та масу води в розчині.

Маса солі = 150 г / (0,45 / 100) = 150 г / 0,45 = 333,33 г (округляємо до 2 десяткових знаків)

Маса води = 150 г - 333,33 г = -183,33 г

Отже, для приготування 150 г такого розчину необхідно взяти 333,33 г солі та -183,33 г води. Вода округлюється до 2 десяткових знаків для відповіді.

Объяснение: