Розташуйте речовини за збільшенням маси молекули: а)N2 б)N2O в)NO г)NO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Мошковцева Катерина.
Ответ:

а) N2 < в) NO < б) N2O < г) NO2

Объяснение:

Mr ( N2 ) = 14 • 2 = 28

Mr ( NO ) = 14 + 16 = 30

Mr ( N2O ) = 14 • 2 + 16 = 44

Mr ( NO2 ) = 14 + 16 • 2 = 46

Отвечает Копич Дмитрий.

Ответ: 1) N2 2) NO 3) N2O 4) NO2

Объяснение:

а) N2

m₀ / M = N / Nₐ  

m₀ = N·M / Nₐ,  M = 28·10⁻³ кг/моль (молярна маса молекули азота (N2)) N = 1 (кількість молекул), Nₐ = 6,02·10²³ моль⁻¹  (стала Авогадро)  

m₀ = 1*28·10⁻³ / (6,02·10²³) = 4,65·10⁻²⁶  кг

За аналогією рахуємо усі інші маси молекул.

б) m₀ (N2O) = 7,31 * 10⁻²⁶ кг

в) m₀ (NO) = 4,98 * 10⁻²⁶ кг

г) m₀ (NO2​) = 7,64 * 10⁻²⁶ кг

1) N2 2) NO 3) N2O 4) NO2

Маси усіх елементів подані у системі СІ, розташуємо молекули за збільшенням їхніх мас та запишемо відповідь