Iз технiчного ферум (||) сульфiду масою 200 г, одержали сiрководень об'ємом 44,8 л (н.у.).

Обчислiть масову частку домiшок у ферумi (||) cyльфiдi Надо срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мичурин Ваня.

Ответ:

Дано:

m(H2O) = 200 г

m(FeSO4) = 44,8 г

ω(FeSO4)-?

Объяснение:

m(p-pa FeSO4) = m(FeSO4)+m(H2O) = 200 г + 44,8 г = 244,8г

ω(FeSO4) = m(FeSO4)/m(p-pa FeSO4) = 44,8 г/244,8 г = 0,1830 или 18,3%

Ответ: 18,3%

Надіюсь правильно )