Масова частка речовини в А розчині одержаному в результаті розчинення 30 г речовини в 100 г води ​


Ответы на вопрос

Отвечает Саранина Алина.

Ответ:

23%

Объяснение:

w(A) = m(A) /(m(A) + m(H2O)) = 30/ (30+100) = 0.23