Обчисліть массу калію в: калій гідроксиді KOH масою 28 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Антон.

Відповідь:

M(KOH)=56г/моль

n(KOH)=28/56=0,5моль

M(K)=39г/моль

m(K)=0,5*39=19,5г

Пояснення: