ТЕРМІНОВО БУДЬ ЛАСКА Запишіть рівняння до поданих скорочених А)2H++S2 --->H2S Б)Pb2++2OH-

-->Pb(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучура Таня.

2H⁺ + S²⁻ = H2S

2HCl + Na2S = 2NaCl + H2S

Pb² + 2OH = Pb(OH)2

PbCl2 + 2NaOH(разб.) = Pb(OH)2 + 2NaCl