Сильним чи слабким електролітом є кислота НА якщо в її водному розчині на кожну молекулу НА

припадає 6 йонів ? Розв‘яжіть задачу будьласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнулин Тимур.

Ответ:

сильним електролітом а=75%

Объяснение:

Відомо: N(H+)+N(A-)=6,N(HA)=1

Знайти а(НА)?

3+1=4 молекули сполуки НА

а(НА)=3/4=0,75=75%