Визначити силу електроліта, якщо відомо, що із 200 його молекул розпалось на йони 180.Чи це може

бути силікатна кислота ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n (дисоц.) = 180

n (загальн.) = 200

Найти: α - ?

α = n (дисоц.)/n (загальн.) * 100% = 180/200 * 100% = 90%

Це сильний електроліт  , так як  ступінь дисоціації висока

(α ≈ 1, або 100 %).

Силікатна кислота практично нерозчинна у воді і є надзвичайно слабким електролітом.