5. Зобразіть за назвою речовини її структурну формулу: 2,3-диметилпент-2-ен А) Б)

4-етил-5,5-диметилгепт-2-ен В) 3,3-диметилгекс-1-ен

Ответы на вопрос

Отвечает Shustikov Vlad.

Ответ:

Ось структурні формули зазначених речовин:

А) 2,3-диметилпент-2-ен:

  H

  |

CH3-C-CH2-CH=CH2

  |

  CH3

Б) 4-етил-5,5-диметилгепт-2-ен:

  H

  |

CH2-C-CH=CH-C(CH3)2-C-CH2-CH2-CH3

  |

  H

В) 3,3-диметилгекс-1-ен:

  H

  |

CH2-C-CH=CH2-C(CH3)2-CH2-CH3

  |

  H

Объяснение: