Обчисліть вiдносні формульні маси поданих сполук Хлору та їх у пос- лідовностi зростання одержаних

значень. А Б В Г A M,(CI2O) = Б М,(KCIO) = B M,(CI2O71) = Г М,(KCIO3) = ​

Ответы на вопрос

Отвечает Казаченко Никита.

Mr(Cl2O)=2×35+16=86

Mr(KClO)=39+35+16=90

Mr(Cl2O71)=2×35+71×16=70+1136=1206

Mr(KClO3)=39+35+3×16=122