Обчислити кількість речовини ферум(ііі) сульфату масою 8г


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Кристина.

Дано:

m(Fe2(SO4)3) = 8 г

Знайти:

n(Fe2(SO4)3) - ?

Розв'язання:

1) M(Fe2(SO4)3) = Ar(Fe) * N(Fe) + Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) = 56 * 2 + 32 * 3 + 16 * 12 = 400 г/моль;

2) n(Fe2(SO4)3) = m / M = 8 / 400 = 0,02 моль.

Відповідь: Кількість речовини Fe2(SO4)3 становить 0,02 моль.