Визначте масу Натрій хлориду, у якому міститься стільки ж Натрію, скільки його міститься в 2 моль

Натрій карбонату. З поясненням!

Ответы на вопрос

Отвечает Неприн Ваня.

Ответ:Натрий (Na): 2 атома * атомная масса Na = 2 * 22.99 г/моль = 45.98 г/моль

Углерод (C): 1 атом * атомная масса C = 1 * 12.01 г/моль = 12.01 г/моль

Кислород (O): 3 атома * атомная масса O = 3 * 16.00 г/моль = 48.00 г/моль
Маса Na2CO3 = 45.98 г/моль + 12.01 г/моль + 48.00 г/моль = 105.99 г/моль
Масса натрия карбоната в 2 моль = 2 моль * 105.99 г/моль = 211.98 г

Объяснение: