Укажіть максимальну кількість електронів, що може перебувати на -підрівні: а) вісім; б) два; в)

десять; г) шість даю 50 балів срочноооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Lavrova Polja.

Ответ:

Максимальна кількість електронів, яка може перебувати на -підрівні, залежить від формули 2n^2, де "n" - головне квантове число для -підрівня. Таким чином:

а) -підрівень може містити максимум 2 * 8^2 = 128 електронів.

б) -підрівень може містити максимум 2 * 2^2 = 8 електронів.

в) -підрівень може містити максимум 2 * 10^2 = 200 електронів.

г) -підрівень може містити максимум 2 * 6^2 = 72 електрони.

можливо я не правильно зрозуміла питання, а так, ось