Визначте елемент IV групи, якщо відносна густина його оксиду за гелієм дорівнює 15.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметзянов Герман.

Объяснение:

М(RO2)=D*M(He)

M(RO2)=15*4=60

M(R)=60-16*2=28

елемент з масою 28 у 4групі це _Si