во сколько раз изменится скорость реакции при изменение температуры от 140 до 110. гамма =3 ?

СРОЧНОООООО!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Вихров Дима.
Для визначення, во сколько раз зміниться швидкість реакції при зміні температури, можна використати рівняння Арреніуса:

k2/k1 = e^((Ea/R) * ((1/T1) - (1/T2)))

де:
- k1 - швидкість реакції при температурі T1,
- k2 - швидкість реакції при температурі T2,
- Ea - енергія активації реакції,
- R - універсальна газова константа,
- T1 - початкова температура (140 K),
- T2 - кінцева температура (110 K).

За умовами гамма (γ) дорівнює 3, ми можемо записати:

k2/k1 = e^((Ea/R) * ((1/140) - (1/110)))

Після підрахунку виразу правої частини, ви отримаєте значення k2/k1, яке показує, во сколько раз зміниться швидкість реакції при зміні температури з 140 K на 110 K в умовах, де γ = 3.