Обчисли масову частку солі в розчині, приготованому з 250 г води й 15 г натрій хлориду Виберіть

одну відповідь: 6,7 % 3,7 % 5,7 % 4,7 %

Ответы на вопрос

Отвечает Байрамукова Лейла.

Дано:

m(H2O) = 250 г

m(NaCl) = 15 г

Знайти:

ω(NaCl) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(NaCl) = m(H2O) + m(NaCl) = 250 + 15 = 265 г;

2) ω(NaCl) = m * 100% / m р-ну = 15 * 100% / 265 = 5,7%.

Відповідь: Масова частка NaCl становить 5,7%.