Вищий оксид хiмiчного елемента, що належить до VI групи перiодичної системи, має відносну

молекулярну масу 80. Визначити елемент. У відповіді вказати назвуелемента, символ елемента і летку сполуку з гідрогеном

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Илья.

Объяснение:

Вищий оксид хiмiчного елемента, що належить до VI групи перiодичної системи ЕО3, має відносну молекулярну масу 80.

Mr(EO3)=x+3•16=x+48

x+48=80

x= 32, сірка

Mr(SO3)=32+3•16=32+48=80

У відповіді вказати назву елемента (сірка), символ елемента (S) і летку сполуку з гідрогеном (H2S).