Массасы 96 г оттектің зат мөлшерін анықтаңыз


Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

m=96грамм.     V=V*Vm.   V=m/Mr.    V=96г/32г/моль=3моль.  V=3*22,4=67,2т/к V-?

Объяснение: