Допоможіть срочно!!!! Треба здати завтра даю 100 балів..... До 70 г розчину кальцій хлориду з

масовою часткою 40% долили 18 мл води та 12 г цієї солі. Обчисліть масову частку солі в одержаному розчині. Будласка з розв'язком (Дано,Знайти,та розв'язок)

Ответы на вопрос

Отвечает Кишкун Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(p-н.KCl) = 70 г

w₁(KCl) = 40% або 0,4

m₂(KCl) = 12 г

m(H2O) = 18 мл = 18 г

Найти: w₂(KCl) -?

Знайдемо масу KCl в розчині:

m₁(KCl) = m₁(p-н.KCl) * w₁(KCl) = 70 * 0,4 = 28 г

Обчислимо масу солі у новому розчині:

m₃(KCl) = m₁(KCl) + m₂(KCl) = 28 + 12 = 40 г

Знайдемо масу нового розчину

m(н.p.KCl) = m₁(p-н.KCl) + m₂(KCl) + m(H2O) = 70 + 12 + 18 = 100 г

Вичислимо масову частку солі в одержаному розчині:

w₂(KCl) = m₃(KCl)/m(н.p.KCl) * 100% = 40/100 * 100% = 40%