Установи об'єм кисню, який витратиться при спалюванні суміші етану та метану об'ємом 421 л, якщо

масова частка етану складає 10 %:

Ответы на вопрос

Отвечает Никитинская Евгения.

Ответ:

905,15л

Объяснение:

V(C2H6) = V * w = 421 * 0.1 = 42.1л

V(CH4) = 378,9л

CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

2C2H6 + 7O2 → 4CO2 + 6H2O

V(CH4) / V(O2) = 1 / 2 (коэффициенты)

V(O2) = V(CH4) * 2 = 378.9 * 2 = 757,8л

V(C2H6) / V(O2) = 2 / 7

V(O2) = V(C2H6) / 2 * 7 = 42.1 / 2 * 7 = 147,35л

V(всего) = 147,35 + 757,8 = 905,15л