Розв'язати задачу: відносна молекулярна маса гідроксиду металічного елемента другої групи головної

підгрупи становить 74. Визначте елемент, запишіть положення у ПС і запишіть будову атома.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Евгения.

Ответ:

Е'(ОН)2. Звідси:

Mr  'Е'(ОН)2=74

Mr  'Е'= 74-2*16-2*1=40 (отже, це Ca - кальцій)

Z (протонне число) Ca  - 20

кількість нейтронів визначаэмо за формулою N=A-Z

N=40-20=20

Объяснение:

Отвечает Merialdi Milli.

.....................