4. Вуглеводень містить 20% Гідрогену. Відносна густина його за азотом 1,0714. Який це вуглеводень?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жеганова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(N2) = 1,0714

w(H) = 20%

Знайти: СхНу - ?

w(С) = 100% - w(H) = 100% - 20% = 80%

M(CxHy) = D(N2) * M(N2) = 28 * 1,0714 = 30 г/моль

n(C) = (ω(C) * Mr(CxHy)) / (Ar(C) * 100%) = (80% * 30)/(12 * 100%) = 2

n(H) = (ω(H) * Mr(CxHy)) / (Ar(H) * 100%) = (20% * 30)/(1 * 100%) = 6

n(C) : n(H) = 2 : 6

Формула вуглеводню: С2Н6 - етан