СРОЧНО!!! До розчину кислоти масою 15 г з масовою часткою розчиненої речовини 2% додали 5 г

кислоти. Розрахуйте масову частку речовини в отриманому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Лапина Анжелика.

Маса розчину після додавання кислоти становить 15 г + 5 г = 20 г.

Маса речовини в розчині після додавання кислоти становить 2% від 20 г, або 0.02 * 20 г = 0.4 г.

Масова частка речовини в отриманому розчині становить 0.4 г / 20 г * 100% = 2%.