Обчисліть, який об'єм (н.у.) займе порцiя азоту 24,08:10 24 молекул.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кумыков Тимур.

Ответ:

Объяснение:

n(N2) = N(N2)/ Na = 24,08 * 10²⁴/6,02 * 10²³ = 40 моль

V(N2) = n(N2) * Vm = 40 * 22,4 = 896 л

Отвечает Головачёв Даня.

Дано:

n(N2) = 24,08*10²⁴

Знайти:

V(N2) - ?

Розв'язання:

1) n(N2) = N(N2) / NA = 24,08*10²⁴ / 6,02*10²³ = 40 моль;

2) V(N2) = n(N2) * Vm = 40 * 22,4 = 896 л.

Відповідь: Об'єм N2 становить 896 л.