Визначити масову частку розчиненої речовини, якщо у воді об'ємом 150 мл розчинили 50 г мідного

купоросу. (Розчинена речовина це CuSO4 без Н.О, тому що кристалізаційна вода переходить у розчин)​

Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Артур.

Ответ:

25%

Объяснение:

масса воды = 150мл * плотность = 150 * 1 = 150г

всего раствора: 150 + 50 = 200

массовая доля купороса: 50 / 200 = 25%