1) Обчисліть масу нітроген (ІV) оксиду, якщо він займає об'єм 112 л 2) Обчисліть об'єм , який

займуть 3,6 * 10 23 молекул водню. дам 75 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Топчанский Арсен.

Ответ:

Объяснение:

1)

n(NO₂) = V(NO₂) /Vm = 112/22,4 = 5 моль

М(NO₂) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

m(NO₂) = М(NO₂) * n(NO₂) = 44 * 5 = 220 г

2)

n(Н₂) = N(Н₂) / Na =  3,6 * 10²³/6,02 * 10²³ 0,6 моль

V(Н₂) = n(Н₂) * Vm = 0,6 * 22,4 = 13,44 л