2. До 50 г водного розчину цукру з його масовою часткою 6%, добавили 150 г води. Обчислить масову

частку цукру в розчині, що утворився.

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомолов Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 50 г

w₁(цукру) = 6% або 0,06

m(Н2О) = 150 г

Найти: w₂(цукру) - ?

m₁(цукру) = m₁(р-н цукру) * w₁(цукру) = 50 * 0,06 = 3 г

m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m(Н2О) = 50 + 150 = 200 г

w₂(цукру) = m₁(цукру)/m₂(р-ну) * 100% = 3/200 * 100% = 1,5%