1.Яка кількість води необхідна для розчинення калій оксиду кількістю речовини 3 моль? 2.

Обчисліть масу фосфатної кислоти, отриманої з фосфор (V) оксиду кількістю речовини 2 моль. 3.Магній масою 2,4 г прореагував із сульфатною кислотою. Який об'єм водню виділився?Хімія 9 клас !срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

n(K2O) = 3 моль

Найти: n(H2O) -?

Складемо РХР:

K2O + H2O → 2 KOH

З РХР бачимо,що n(K2O) : n(H2O) = 1 : 1 , тобто

n(H2O) = n(K2O) = 3 моль

2)

Дано:

n(Р2O5) = 2 моль

Найти: n(H3PO4) -?

Складемо РХР:

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

З РХР бачимо,що n(Р2O5) : n(H3PO4) = 1 : 2 , тобто

n(H3PO4) = 2n(Р2O5) = 2 * 2 = 4 моль

3)

Дано:

m(Mg) = 2,4 г

Найти: V(H2) -?

Складемо РХР:

2,4 г                                   х л

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2↑

n = 1 моль                          n = 1 моль

M = 24 г/моль                   Vm = 22,4 л/моль

m = 24 г                              V = 22,4 л

V(H2) = 2,4 * 22,4 : 24 = 2,24 л