Тышу 8. Розмістити елементи за збільшенням кількості нейтронів атомi: P. N, Mg, C.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

Щоб визначити число нейтронів елемента потрібно:

від атомної маси елемента відняти його порядковий номер.

Таким чином в нас виходить:

C      12(атомна маса елемента) - 6 (порядковий номер елемента) = 6 нейтронів

N     14-7 = 7 нейтронів

Mg   24-12 = 12 нейтронів

P      31-15 = 16 нейтронів