Обчислить число молекул у воді ємністю речовини 0,4 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивако Кирилл.

Ответ:Для розрахунку кількості молекул у речовині можна використовувати число Авогадро, що становить приблизно 6,022 х 10^23 молекул/моль.

Враховуючи, що ємність речовини води дорівнює 0,4 моль, можна помножити цю величину на число Авогадро, щоб знайти кількість молекул:

Кількість молекул = 0,4 моль* (6,022 x 10^23 молекули/моль)

Кількість молекул = 2409 x 1023 молекул.

Объяснение:

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ:

N=n*NA=0.4*6.02*10²³*моль¯=2.4*10²³

Обьяснение:

NA-постоянная величина Авогадро равная 6.02*10²³*моль¯¹