В розчині масою 750 г з масовою часткою купрум(ІІ) сульфату 19.2% розчинили мідний купорос (CuSO,

5Н20) масою 150 г. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині. Допоможіть будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Магденко Аліна.

Ответ:

Объяснение:

m(CuSO4) = m₁(р-нCuSO4) * w₁(CuSO4) = 750 * 0,192 = 144 г

m₂(р-нCuSO4 * 5Н2О) = m(р-нCuSO4) + m₁(р-нCuSO4 * 5Н2О) =

750 + 150 = 900 г

w₂(CuSO4) = m(CuSO4)/m₂(р-нCuSO4 * 5Н2О)  * 100% =

= 144/900 * 100% = 16%