69,5 г залізного купоросу розчинили в 130,5 г води, обчисліть масову частку Fe2SO4 в утвореному

розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Аделина.

Ответ:

Объяснение:

w( Fe2SO4)= m( Fe2SO4):(m( Fe2SO4)+m(H2O))*100%= 69.5:(69.5+130.5)*100%=34.75%