В якому рядку розташовані солі, кожна з яких утворена тсильною кислотою і сильною основою: 1.

NaCl AlCl3 KNO3 2. NaNO3 K2SO4 BaCl2 3. K2CO3 CuCl2 Fe(NO3)3 4. Rb2CO3 KCl Al(NO3)3

Ответы на вопрос

Отвечает Потанцев Роман.

Ответ:

2.  NaNO3 K2SO4 BaCl2

Объяснение:

Визначити слабку або сильну кислоту і основу в солі можно за реакцією гідролізу:

1) NaNO3 + H2O =  NaOH + HNO3

(сильна кислота і основа)

2) K2SO4 + 2 H2O = 2 KOH + H2SO4

(cильна кислота і основа)

3) BaCl2 + 2 H2O =  Ba(OH)2 + 2 HCl

(cильна кислота і основа)