Пж Пж Пж ПОМОГИТЕ!! що потрібно,щоб приготувати 600 г 3%-го розчину оцту


Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Відповідь:

потрібно;

m(оцту)=600*3/100=18г

m(Н2О)=600-18=582г

Пояснення: