4.1. У невеликих концентраціях аргентум(1) нітрат AgNO3, має в'яжучу й протизапальну дію. Для

припікання шкіри застосовують розчин цієї солі. Обчисли масу аргентум (1) нітрату й об'єм води, що потрібні для приготування такого розчину масою 20 г з масовою часткою розчиненої речовини 2 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Ирина.

Відповідь: 4 грами

Пояснення:. Розв'язання:

Дано:. | m(розчину) = m реч÷

m - 20 г. |÷W

W - 0,02 г | m ( реч) = W×m розчину=

__________| = 20×0,02=0,4=4(грам)

Знайти: m (AgNO3) - ? В: 4 грама