Спалили 30л бутану визначити об‘єм вуглекислого газу що утвориться


Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Анжелика.

2C4H10 + 13O2 → 8CO2 + 10H2O

Складемо пропорцію відповідно до закону об'ємних співвідношень:

 \frac{30}{2} =  \frac{x}{8}

x = 30 \times 8 \div 2 = 120

Відповідь: V (CO2) = 120 л.