Спалили 30 літрів бутану C4H10. Визначити об'єм вуглекислого газу і масу води що утвориться.​ Дам

15 балов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бекоева Антиса.

Ответ:

Объяснение:

V(C4H10)=30л

V(CO2)-?л

m(H2O)-?г

2С4H10+13O2=8CO2+10H2O

n(C4H10)=V/Vm=30/22.4=1.34моль

1,34моль------2моль

хмоль----------8моль

n(CO2)=5.35 моль

V(CO2)=n*Vm=5.35*22.4=120л

1,34моль------2моль

хмоль----------10моль

n(H2O)=6.7 моль

m(H2O)=n*M=6.7*18=120.6г