Яка маса солі і води,якщо масова частка солі 26% і маса розчину 500г​


Ответы на вопрос

Отвечает Назырова Зиляра.

Ответ:

130 г и 370 г.

Объяснение:

m(соли) = 0,26 · 500 г = 130 г

m(H₂O) = 500 г – 130 г = 370 г.