Обчисліть масу спирту,який можна добути при бродінні 3.5 моль глюкози​


Ответы на вопрос

Отвечает Износова Наташка.

C6H12O6 ---> 2C2H5OH + 2CO2

n (C2H5OH) = 2n (C6H12O6) = 7 моль

m (C2H5OH) = n x M = 7 × 46= 322(г)