4. Розставити коефіцієнти в рівняннях реакцій: а) NH3 + O2 =NO + H20б) Са+ HNO3 — Са (NO3)2 +

H2в) N2 + O2NOг) Fe(OH)2FeO + H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанова Люда.

Ответ:

Объяснение:

4NH3 + 5O2 = 4NO + 6H2O

Ca + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + H2↑

N2 + O2 = 2NO

Fe(OH)2 = FeO + H2O

Отвечает Мишина Олечка.

Ответ:

4 NH3 + 5 O2  → 4 NO  + 6 H2O

Ca + 2 HNO3 → H2 + Ca(NO3)2

O2 + N2 ⇄ 2NO

Fe(OH)2 → FeO + H2O