Приготуйте розчин масою 20г з масовою часткою солі 4%...помогите решить


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольская Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=20 г

ω(солі)=4%

--------------------

m(солі)-?

m(води)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу солі:

m(солі)=(ω(солі)×m(р-ну)/100% = (4%×20г)/100%=0,8 г

Обчислюємо масу води:

m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 20г - 0,8г = 19,2 г

Відповідь: для приготування розчину 20 г необхідно 0,8 г солі та 19,2 г води.