У 180 г води розчинили 20 г солі. розрахуйте масову частку солі в розчині. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Объяснение:

m(р-ра)=m(в-ва)+m(р-ля)=20+180=200 г

w(в-ва)=m(в-ва)/m(р-ра). *100%=20 /200. *100%=20%