9. Розв'яжи задачу. Нітратні добрива належать до хімічних забруднювачів. Визнач масо-ву частку

натрій нітрату в розчині, якщо NaNO3 масою 14 г розчинилиу воді масою 36 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вискова Ксения.

Ответ: 28%

Объяснение:

Дано:

m(р-р)= 14 г

m(р-ка)= 36 г

Знайти: w(р-р)

————————————

m(р-ну)= m(р-ка)+m(р-р)=36г+14г=50г

w(р-р)=m(p-p)/m(р-ну)=14г/50г=0,28 = 28%